Styrelse

Styrelsen ansvarar för föreningens organisation och för förvaltningen av föreningens angelägenheter.

Kerstin Wallentin

Kerstin Wallentin, ordförande

Född 1964
E-post: k.wallentin@telia.com

Anders Torell

Född 1967
Vd och egenföretagare

Conny Fogelström

Conny Fogelström

Född 1960
Egenföretagare
Mobil: 072-190 73 00
E-post: conny@fogelstrom.one

Håkan Liljeblad

Håkan Liljeblad

Född 1975
Föreningssamordnare Riksbyggen
E-post: Hakan.Liljeblad@riksbyggen.se

Jens Lanvin

Jens Lanvin

Född 1970
Omvärld & Framtidsanalytiker
E-post: jens@lanvin.se

Jonas Nygren

Jonas Nygren

Född 1978
Rådgivare inom kommunikation och organisationsutveckling
E-post: jonas@jonasnygren.se

Kristina Mårtensson

Kristina Mårtensson

Född 1966
Kanslichef Kommunal
E-post: adelemartensson@gmail.com

Marie-Louise Zetterström

Marie-Louise Zetterström

Född 1959
Avtalspensionär
E-post: zetterstrommarielouise@gmail.com

Wictoria Glans

Wictoria Glans

Född 1974
Vd och koncernchef Life
E-post: wictoria.glans@glans.nu

Publicerad: 2024-05-25